Виробництво фургонів розширюється для Renault-Nissan-Mitsubishi у Франції

У розділі Події

Photo primaire pour {21219155, L'alliance Renault-Nissan-Mitsubishi et sa production de véhicules utilitaires en France}

  • Завод у Мобіже стане маленьким центром із виготовлення фургонів Renault Kangoo та New Nissan NV250 для Альянсу.
  • Завод Renault в Сандувілі виготовить новий мотор Mitsubishi Motors на базі платформи Renault Trafic.
  • Нові інвестиції у виробництво у Франції для розширення виробничих потужностей Renault-Nissan-Mitsubishi підкреслять важливість країни в Альянсі.

Голова та виконавчий директор Альянсу Карлос Гон оголосив про нове виробництво фургонів для виробничих потужностей у Мобіже та Сандувілі, Франція. Мобіж виступає в ролі центру малих фургонів Renault, а Сандувіль є виробничим центром фургонів Renault Trafic.

До 2022 року Альянс має намір подвоїти річну взаємодію до 10 млрд євро. Для досягнення цієї мети Renault, Nissan та Mitsubishi Motors прискорять співпрацю на загальних платформах та спільних виробничих потужностях.

У присутності президента Франції Емманюеля Макрона Карлос Гон — голова та виконавчий директор Альянсу — оголосив про ці нові інвестиції у Францію. Вони поїхали на завод і зустрілися з працівниками, а також відвідали центр підвищення кваліфікації на заводі.

«Глобальна експертиза Groupe Renault є стимулом до взаємодії через Альянс для надання переваг для всіх наших клієнтів. Найбільш привабливим рішенням стали заводи в Мобіже та Сандувілі за рахунок їх конкурентоспроможності та можливостей використовувати загальні платформи Альянсу. Цього року компанія Groupe Renault оголосила про загальний обсяг інвестицій у Францію у розмірі 1,4 млрд євро на підтримку двох основних напрямів економічного зростання: чистих електричних та легких комерційних транспортних засобів», — сказав Карлос Гон.

Завод в Мобіже, який є одним із найефективніших заводів у Франції, стане центром виробництва нового покоління Renault Kangoo, що включає в себе електричні версії. Компанія Groupe Renault інвестує 450 млн євро на виробництво Kangoo протягом п’яти років. У 2019 році буде найнято 200 працівників, щоб підтримати розширення виробництва фургонів.

Nissan NV250 — новий невеликий фургон на базі сучасної платформи Renault Kangoo. Він також буде вироблятися на заводі в Мобіже, починаючи з середини 2019 року.

Як було зазначено на нещодавній спільній прес-конференції в Парижі, Альянс і Daimler знову підтверджують своє партнерство. Наразі Renault випускає мотор Mercedes Citan на заводі в Мобіже.

Mitsubishi Motors також отримає вигоду від експертизи Renault з виготовлення фургонів. Mitsubishi Motors вироблятиме транспортний засіб на тій же платформі, що і Renault Trafic, для ринків Австралії та Нової Зеландії.

Про завод Renault Мобіже

Завод Мобіже є рушійною силою французького автомобілебудування протягом майже 50 років і наразі налічує понад 2 200 працівників. Маючи досвід з виготовлення невеликих легких комерційних автомобілів та електричних транспортних засобів, завод на даний час є джерелом виробництва для Renault Kangoo, Kangoo ZE та Mercedes Citan. Більше 60% продукції експортується в 33 країни. Завод слугує еталоном модернізації завдяки ініціативі Industrial 4.0. У 2017 році понад 130 000 автомобілів Kangoo були продані по всьому світі, а Kangoo ZE став лідером із продажів електричних фургонів у Європі. Наші працівники в Мобіже провели за навчанням у 2017 році понад 27 000 годин, приблизно 20 годин на одного співробітника. На заводі в Мобіже було розроблено навчальну програму для учнів місцевих шкіл, яка готує молодь до роботи на заводах.

Про завод Renault Сандувіль

Завод Renault в Сандувілі — це головне промислове підприємство в Сейн-Морті (Франція). Воно налічує близько 2 000 працівників, виробляє легкі комерційні транспортні засоби Renault Trafic та подібні версії для Fiat і Nissan. 70% продукції заводу в Сандувілі йдуть на експорт. У 2017 році по всьому світі було продано понад 104 000 транспортних засобів.

Про Альянс

Groupe Renault, Nissan Motor Co. та Mitsubishi Motors представляють найбільший у світі автомобільний альянс. Це найдовше й найпродуктивніше крос-культурне партнерство в автоіндустрії. Разом у 2017 році партнери продали більше 10,6 млн автомобілів у майже 200 країнах. Представники компаній зосереджені на співробітництві та максимізації взаємодії для підвищення конкурентоспроможності. Вони мають стратегічне співробітництво з іншими автомобільними групами, включаючи Daimler у Німеччині та Dongfeng у Китаї. Цей стратегічний Альянс є лідером у галузі автомобілів із нульовою емісією, розробляє новітні передові технології, планує запропонувати автономний привід, функції зв’язку та послуги на широкому колі доступних транспортних засобів.