Нове покоління Renault Captur отримає зарядний гібридний мотор

У розділі Події

2018 - Renault CAPTUR S-Edition

Компанія Renault планує представити нове покоління компактного кросовера Captur на автосалоні у Франкфурті в 2019 році. Спочатку автомобіль планують показати у стандартній версії з моторами внутрішнього згоряння, але пізніше компанія додасть до моделі зарядну гібридну силову установку.

Стверджується, що Renault встановить на Captur 1,6-літровий 4-циліндровий бензиновий мотор, що працює в парі з електричним двигуном і літій-іонною батареєю на 9,8 кВт. Передбачається, що тільки на електричній тязі кросовер зможе проїхати до 50 км.

По суті, це мотор від компанії Nissan, яка разом із Renault утворює один концерн. Така силова установка буде використовуватись іншими компаніями Альянсу, включаючи Mitsubishi. Ймовірно, цей же двигун отримає третє покоління кросовера Nissan Qashqai і друге покоління Renault Kadjar.

Крім гібридної силової установки Captur 2020 модельного року повинен оснащуватися 1,3-літровим бензиновим двигуном спільної розробки Renault-Nissan-Daimler, а також 1,5-літровим дизельним мотором, який буде доопрацьований, щоб відповідати новим екологічним стандартам.

Повідомляється, що субкомпактний кросовер отримає оновлений дизайн екстер’єру, а в салоні буде використовувати елементи останніх моделей Renault, включаючи нову інформаційно-розважальну систему та напівавтономну систему управління ProPilot в топ-комплектаціях.